Pożegnania nadszedł czas, już wakacje witają nas!24.06.2017 18:51

Zakończenie roku przedszkolnego to jedna z ważniejszych chwil w życiu każdego młodego człowieka. Dla jednych ta chwila oznacza po prostu wakacje, dla innych pożegnanie z przedszkolem, a co za tym idzie, rychłe przywitanie ze szkołą. W czwartek, 22 czerwca, sześciolatki z trzech grup: SMERFY, TYGRYSKI I MUCHOMORKI po raz ostatni spotkały się w swoich salach, aby uroczyście pożegnać przedszkole.

„Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy,
Bo my „sześciolatki” do szkoły idziemy.”

Po raz ostatni wierszem, piosenką i tańcem przekazały słowa wdzięczności i podziękowania dla swoich pań, rodziców, pani Dyrektor i wszystkich pracowników przedszkola. Koniec roku to również czas podsumowań – nie mogło zabraknąć zatem wielu ciepłych i miłych słów skierowanych od pani Dyrektor w stronę przedszkolaków opuszczających mury naszego przedszkola oraz rodziców. Pani Dyrektor serdeczne podziękowania złożyła rodzicom, którzy aktywnie włączali się w życie placówki, wspierali nas w realizacji zadań oraz dokładali wszelkich starań, aby czas przedszkolnej przygody był dla dzieci pełen wrażeń i niespodzianek.

Wszystkie przedszkolaki kończące w tym roku edukację przedszkolną otrzymały pamiątkowe książeczki oraz dyplomy ukończenia przedszkola. Również młodsze dzieci, które w piątek 23 czerwca kończyły rok przedszkolny, otrzymały pamiątkowe dyplomiki i słodkości. Nie zabrakło wzajemnych życzeń, słów wdzięczności, kwiatów oraz łez wzruszenia – jak to zwykle przy pożegnaniach bywa.

SMERFY Obejrzyj galerię zdjęć

TYGRYSKI Obejrzyj galerię zdjęć

MUCHOMORKI Obejrzyj galerię zdjęć

GRUPY MŁODSZE Obejrzyj galerię zdjęć

Sześciolatkom życzymy wielu sukcesów w szkole,

a pozostałym przedszkolakom mówimy: do zobaczenia po wakacjach!

Wszystkim życzymy pięknej, słonecznej pogody,

udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru.

Abyśmy wszyscy mogli nabrać sił, zapału do pracy

i do wesołej zabawy w przedszkolu w przyszłym roku szkolnym.

słonecznych-wakacji1-1024x625

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt