Strażacy w przedszkolu23.06.2017 22:22

W środę 21 czerwca przedszkolaki z wielką radością powitały wyjątkowych gości – strażaków z pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku. Panowie cierpliwie i z zapałem opowiadali o swojej pracy, którą wykonują z zamiłowania, pasji i chęci niesienia pomocy innym. Jak zawsze ogromne zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, którym przyjechali strażacy. Dzieci miały możliwość z bliska podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, nie tylko podczas pożaru. Punktem kulminacyjnym i najbardziej oczekiwanym przez dzieci było oczywiście „lanie wody” z sikawki i głośny sygnał z wozu strażackiego. Radość była jeszcze większa, gdy powiał wiatr i… troszkę nas pokropiło 🙂 Wszyscy zadowoleni pożegnaliśmy gości, dziękując im za poświęcenie nam swojego cennego czasu.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt