Bajkowy poranek w przedszkolnym mini-kinie18.06.2017 16:36

W środę 14 czerwca pani Klaudia Szymkowicz zorganizowała dla dzieci mini-kino w sali grupy PROMYCZKI. Na bajkowy poranek zostali zaproszeni koledzy i koleżanki z grupy SŁONECZKA i grupy SMERFY. Każde dziecko dostało bilet, dzięki któremu mogło wejść na „salę kinową” i usiąść w odpowiednim rzędzie. Bajkowy seans trwał pół godziny i odbywał się w atmosferze prawdziwego kina. Były przyciemnione okna, wielki ekran i super bajki – krótkometrażowe, nowoczesne, Oskarowe i także uwielbiane przez dzieci Smerfy. Dzieci oglądały z zainteresowaniem, żywo reagowały na przygody bohaterów, wybuchały śmiechem i mamy nadzieję, że czuły się prawie jak w prawdziwym kinie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt