Przedszkolaki bawiły się w Parku Rozrywki w Krośnie21.05.2017 13:53

W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki aktywnie spędziły czas w Parku Rozrywki dla Dzieci PARK MANI w Krośnie. W poniedziałek 15 maja pojechały dwie grupy: TYGRYSKI i MUCHOMORKI, a we wtorek 16 maja – PROMYCZKI i SŁONECZKA. Każdy przedszkolak znalazł coś ciekawego dla siebie wśród czekających wielu niesamowitych atrakcji: kule wodne, łódki wodne, mini park linowy z przeszkodami, gokarty, autka na pedały, klatka zabaw, labirynt, tyrolki przejazdowe, trampoliny i kącik malucha. Największym powodzeniem cieszyły się jednak atrakcje wodne, czyli kule i łódeczki. Dwugodzinne harce i szaleństwa minęły bardzo szybko. Po udanej zabawie, zmęczone i zadowolone dzieci wróciły na obiad do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie tej wycieczki.

24 maja planowany jest wyjazd grupy SMERFÓW do Parku Rozrywki, natomiast 31 maja najmłodsza grupa MISIÓW pojedzie do Sali Zabaw Smyk  w Jaśle.

Tygryski i Muchomorki   Obejrzyj galerię zdjęć

Promyczki i Słoneczka    Obejrzyj galerię zdjęć

Smerfy    Obejrzyj galerię zdjęć

Misie Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt