Ciekawe spotkania starszaków w Bibliotece Publicznej20.04.2017 15:57

W dniach 3, 7 i 10 kwietnia starszaki z grup: SMERFY, MUCHOMORKI I TYGRYSKI uczestniczyły w spotkaniach zorganizowanych w Bibliotece Publicznej we Frysztaku. Spotkania były okazją do uczczenia Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzony jest w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena. Panie bibliotekarki przygotowały dla przedszkolaków wiele atrakcji. Najwięcej emocji dostarczyło im rozwiązywanie zagadek związanych z bajkowymi postaciami, a także zabawa – muzyczna loteryjka do piosenek „Cała polska czyta dzieciom”, „Podróż do krainy bajek”. Dzieci miały także możliwość poszperać między regałami, dowiedzieć się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak wypożyczyć książkę systemem elektronicznym. Na zakończenie spotkania każde otrzymało na pamiątkę zakładkę.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i ciekawe zajęcia.

Smerfy   Obejrzyj galerię zdjęć

Muchomorki   Obejrzyj galerię zdjęć

Tygryski   Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt