Dbajmy o naszą Ziemię – bajka ekologiczna5.04.2017 22:52

We wtorek 4 kwietnia nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć bajkę ekologiczną pt. „Kosmiczne kłopoty” w wykonaniu aktorów Teatru BAZYL z Rzeszowa. Aktorzy w bardzo ciekawy i przystępny sposób przekazali dzieciom, jak należy dbać o Ziemię, aby była czysta i dobrze się na niej żyło. Przedszkolaki wspólnie z aktorami i pacynkami Fibi i Zibi próbowały odpowiedzieć na pytania: Co to są śmieci? Skąd się biorą? Co robimy ze śmieciami i odpadami? Dzieci doszły do wniosku, że każdy z nas jest na co dzień „producentem śmieci”, tak jak Eko-potwór w bajce. Bajka zachęca wszystkich do segregowania odpadów w domu i w przedszkolu, kształci zachowania proekologiczne.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt