ŚWIĘTY MIKOŁAJ ZBLIŻA SIĘ!!!9.12.2016 23:25

We wtorek 6 grudnia, zmęczony, ale uśmiechnięty i radosny, przybył do nas tak długo wyczekiwany i upragniony ŚWIĘTY MIKOŁAJ. A wszystko za sprawą Pani Zimy, która w tym roku odwiedziła nas nieco wcześniej i sprawiła, że Mikołaj mógł bezpiecznie dotrzeć na swoich saniach. Duży wkład w to spotkanie miało również zaangażowanie jego pomocników: elfów, reniferów i brata Świętego Mikołaja, który zgubił  prezenty dla dzieci. Na szczęście prawdziwy Mikołaj przybył na czas z prezentami dla wszystkich Dużych i Małych 🙂 Dzieci powitały Go niezwykle ciepło i radośnie, pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Atmosfera była przepełniona przedświątecznym klimatem. Mikołaj podziękował dzieciom za wszystkie listy, a także za słodkości i mleko, które dzieci zostawiły wraz z listami na parapecie. Nie były to wszystkie niespodzianki, które przedszkolaki przygotowały dla Mikołaja, wykonały też własnoręcznie kartki i ozdoby świąteczne, które podarowały Mikołajowi.

Następnie każda grupa spotkała się Mikołajem, który rozdał dzieciom specjalnie dla nich przygotowane prezenty. Ileż było radości, śmiechu i emocji z otrzymanych podarunków 🙂

MIKOŁAJU JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY! I PROSIMY PRZYBĄDŹ ZA ROK!

Dziękujemy również wszystkim pomocnikom Mikołaja!

Powitanie Mikołaja Obejrzyj galerię zdjęć

Słoneczka, Promyczki i Iskierki Obejrzyj galerię zdjęć

Muchomorki, Tygryski i Smerfy Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt