Spotkanie ze Smokiem Wawelskim8.05.2016 21:41

W dniu 6 maja przedszkolaki miały kolejną okazję do spotkania z teatrem. Tym razem obejrzały spektakl pt. ,,Legenda o Smoku Wawelskim” wystawiony przez teatr BAZYL. W bardzo ciekawy sposób została przedstawiona historia Szewczyka Dratewki i smoka. Jak każda baśń, tak i ta niesie ważne dla kształtowania wrażliwości młodego widza przesłanie, iż największego potwora można pokonać nie siłą, lecz sprytem i głową. Aktorki, niezwykle muzykalne, żywiołowe i ruchliwe przyciągnęły uwagę dzieci. Mali widzowie usłyszeli piękne piosenki o Krakowie, zaś barwne, pomysłowe kostiumy i piękne lalki zachwyciły ich swą urodą. Było śmiesznie, ciekawie i trochę strrrasznie… szczególnie, gdy wystąpił smok 🙂

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt