PALMY NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW DOCENIONE!11.04.2015 16:45

Jak co roku w Niedzielę Palmową w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbył się finał Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Palma Wielkanocna”. Do konkursu zgłoszono 52 różnorodne palmy wykonane przez dzieci i młodzież, w tym również palmy wykonane przez nasze przedszkolaki. Ich oceny dokonała Komisja Artystyczna w składzie P. Roman Górka – artysta rzeźbiarz i P. Marek Hadro – artysta malarz.

W galerii „Na balkonie” 29 mara odbyło się podsumowanie wystawy, a P. Dyrektor Joanna Czekajowska wręczyła nagrody i wyróżnienia. Następnie wszyscy uczestnicy wraz ze swoimi rodzinami utworzyli barwny korowód, którym przeszli z GOK-u do Kościoła Parafialnego.

Miło nam poinformować, iż w gronie laureatów tegoż konkursu znaleźli się również nasi wychowankowie. Do konkursu zgłoszono trzy palmy, które pod opieką swojej wychowawczyni wykonały: Maja Stopa, Emilka Sarna oraz Natalka Michalec z grupy II. Do konkursu zgłoszona była również palma wykonana przez Milenkę Szewczyk. W kategorii 4-6 lat wyniki przedstawiały się następująco:

II NAGRODA:

Maja Stopa lat 5, Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku

WYRÓŻNIENIE:

Natalia Michalec, lat 6, Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku

WYRÓŻNIENIE:

Emilia Sarna, lat 5, Przedszkole Publiczne nr 1 we Frysztaku

WYRÓŻNIENIE:

Milena Szewczyk, lat 4, GOK Frysztak

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy w niedzielne przedpołudnie wspólnie ze swoimi dziećmi uczestniczyli w podsumowaniu konkursu i korowodzie palmowym. Dziękujemy również za udostępnienie zdjęć.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt