FIGLE W „FIGIELKU”10.06.2014 22:48

W piątkowe przedpołudnie przedszkolaki z dwóch oddziałów – maluszki i średniaki wyruszyły na długo wyczekiwaną wycieczkę do jasielskiego „Figielka”.
Ogromnym przeżyciem okazał się już sam przejazd autobusem – dla wielu maluszków pierwszy taki w życiu. Nic nie umknęło uwadze naszych małych podróżników, o czym świadczyły żywe komentarze przez całą drogę.
A na miejscu… przywitał nas kolorowy, bajkowy świat pełen miłych niespodzianek – huśtawki, trampolina, zjeżdżalnie, domki, drabinki, mnóstwo kolorowych piłek.. oj, czego tam nie było. Czas, wypełniony wesołymi zabawami, niestety szybko minął, ale pełni pozytywnych wrażeń i emocji powróciliśmy do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów przejazdu i pobytu dzieci w Figielku  oraz Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w opiekę nad naszymi przedszkolakami.
W piątkowe przedpołudnie 6 czerwca przedszkolaki z dwóch oddziałów – maluszki i średniaki wyruszyły na długo wyczekiwaną wycieczkę do jasielskiego „Figielka”. Ogromnym przeżyciem okazał się już sam przejazd autobusem – dla wielu maluszków pierwszy taki w życiu. Nic nie umknęło uwadze naszych małych podróżników, o czym świadczyły żywe komentarze przez całą drogę.
A na miejscu… przywitał nas kolorowy, bajkowy świat pełen miłych niespodzianek – huśtawki, trampolina, zjeżdżalnie, domki, drabinki, mnóstwo kolorowych piłek.. oj, czego tam nie było. Czas wypełniony wesołymi zabawami, niestety, szybko minął, ale pełni pozytywnych wrażeń i emocji powróciliśmy do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów przejazdu i pobytu dzieci w „Figielku”  oraz Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w opiekę nad naszymi przedszkolakami.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt