SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI7.06.2014 23:47

W czwartek 5 czerwca wielkim czerwonym wozem zajechali do nas strażacy z PSP w Strzyżowie. Nasze przedszkole zaprosiło dzielnych strażaków do swojej placówki jako wyraz szacunku dla ciężkiej pracy, jaką wykonują każdego dnia. W trakcie tego spotkania dzieci dowiedziały się nie tylko jak wygląda praca strażaka i jak wezwać straż pożarną do pożaru, ale była to przede wszystkim okazja zobaczenia, jak wygląda wóz strażacki, sprzęt gaśniczy oraz strój strażaka do codziennej pracy. Każde dziecko mogło obejrzeć wóz strażacki z zewnątrz, a także posiedzieć w środku, chętni mogli przymierzyć hełm. Odbył się również pokaz obsługi węża strażackiego podczas pożaru. To spotkanie z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci. Być może niektórzy w przyszłości zasilą strażackie szeregi, by nieść pomoc innym ludziom.

Serdecznie dziękujemy strażakom za spotkanie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt