Wesoła podróż śladami Sebusia z teatru Bazyl art20.05.2012 13:20

17 maja gościliśmy aktorów teatru Bazyl art z Przemyśla z wesołą i rozśpiewaną historią pt. „Śladami Sebusia”. Razem z głównym bohaterem – małpką Sebusiem – wyruszyliśmy na poszukiwanie skarbu. Podróż była długa, zabawna  i zaskakująca 🙂 Poprzez różne krainy dotarliśmy w końcu do wielkiego skarbu, którym okazała się być… flaga Polski, bo przecież wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Spektakl był wesołym i żywiołowym spotkaniem z kulturą żywego słowa. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pomagając bohaterowi wychodzić z opresji.  Spotkanie to było wspaniałą okazją do wspólnej zabawy połączonej z elementami nauki i wzbudziło u młodych widzów gromkie salwy śmiechu.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt