Jak karnawał to… zabawa!22.01.2012 14:06

21 stycznia Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku gościł przebierańców z naszego przedszkola. Przybyli rycerze, królowie, spidermani, księżniczki, aniołki, wróżki, indianie, kowboje, pszczółki, biedronki, motylki, kotki, pieski, piraci, Czerwony Kapturek… a nawet samochód wyścigowy. Wszystkie dzieci miały przepiękne stroje! Były tańce „połamańce”, podróż „pociągami” po całej Polsce, Kaczuchy, Stary niedźwiedź, zabawa z balonikami a także tańce z rodzicami. Na bal przybył również „czarodziej”, który zaprezentował wszystkim sztuczki magiczne. Zabawa była wyśmienita!

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów dla swoich pociech.

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania balu jeszcze raz gorąco dziękujemy!

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z balu na stronie www.frysztak24.pl.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt