Sukcesy naszych przedszkolaków22.05.2024 22:11

We wtorkowe przedpołudnie reprezentanci naszego przedszkola – Julia, Wiktoria i Kordian, wzięli udział w gminnym konkursie patriotycznym pod hasłem „Przedszkolne Talenty – Śpiewam i recytuję o Polsce, dla Polski” organizowanym przez Przedszkole Publiczne w Stępinie. Z przyjemnością informujemy, iż osiągnęli tam niemałe sukcesy! Konkurs miał na celu promowanie i rozwijanie młodych talentów oraz rozbudzanie postaw patriotycznych wśród przedszkolaków.

W auli Zespołu Szkół w Stępinie spotkali się przedstawiciele wszystkich przedszkolnych placówek z terenu naszej gminy, by wierszem i piosenką wyrazić swe patriotyczne postawy. Wśród wymownej biało – czerwonej scenerii wszyscy mali artyści pięknie się zaprezentowali, wzbudzając zachwyt nas – dorosłych. Przedstawiciele naszej placówki zostali dodatkowo wyróżnieni otrzymując nagrody:

W kategorii młodszej:

II miejsce zajęła Wiktoria J. z grupy PSZCZÓŁEK (opiekun p. Marzena Winiarska)

W kategorii starszej:

I miejsce zajął Kordian T. z grupy ŻABEK (opiekun p. Monika Woźniak)

Wyróżnienie otrzymała Julia P. z grupy TYGRYSKÓW (opiekun p. Katarzyna Sokołowska).

Młodym artystom serdecznie gratulujemy osiągnięć oraz życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania swoich talentów!

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt