Spotkanie z panią bibliotekarką23.06.2022 23:03

We wtorek, 21 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu panią Martynę Zbyrowską-Kustroń, bibliotekarkę z Biblioteki Publicznej we Frysztaku. Pani Martyna odwiedziła przedszkolaki z grupy ŻABKI i poprowadziła niezwykle interesujące zajęcia na podstawie książki  M.Sternickiej – Urbanke „Amadeusz Foczka, ale z głową bobra”. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przygód tutułowej foczki, które doprowadziły je  do niezwykłych wniosków: nie ważne jak wyglądasz i jak widzą cię inni, ważne, żebyś polubił sam siebie! Każdy z nas jest wyjątkowy, a przez to najpiękniejszy! Na koniec zajęć dzieci uruchomiły swoją wyobraźnię i zaskoczyły swoją niebywałą kreatywnością tworząc własne, nowe i zupełnie inne postacie.

Dziękujemy pani Martynie za poświęcony czas i zapraszamy ponownie w nasze progi.

Galeria zdjęć wkrótce 🙂

Przy tej okazji zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków wraz z Rodzicami do przyłączenia się do prowadzonej w Bibliotece Publicznej akcji ph. „Wakacje z książką”.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt