ŻABKI w Gminnym Ośrodku Kultury11.05.2022 20:35

10 maja przedszkolaki z grupy „Żabki” odwiedziły Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, aby obejrzeć wystawę „Sercem malowane”. Piękne prace znajdują się w galerii „Na Balkonie”, a ich autorami są uczniowie szkoły podstawowej z Frysztaka, Glinika Górnego oraz dzieci z pracowni plastycznej GOK. Po obejrzeniu wystawy Pani dyr. Agata Skiba zaprosiła dzieci na salę baletową, gdzie odbył się krótki pokaz, ponieważ kilkoro dzieci z grupy „Żabki” należy do Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Frysztak”. Zachęceni skoczną muzyką przyłączyliśmy do tańca. Zabawa była wspaniała, z uśmiechem na twarzy pożegnaliśmy gościnne mury Gminnego Ośrodka Kultury. Dziękujemy Pani Dyrektor oraz wszystkim Pracownikom za miłe przyjęcie, wspólną naukę i zabawę. Zdjęcia i filmy znajdują się na stronie GOK, pod linkiem:

https://photos.google.com/share/AF1QipOt7HNCR2NTagXqh3-DKYfuX4qjalcRqBRdFdFeumIxceBbdyHECplSvUl6r-DgZw?key=MjhQN1Vod2RNbS1DLUozUUlkYUZ3V2pwNU56aDZB

Zapraszamy do oglądania!

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt