WYCIECZKA DO KINA „HELIOS” W KROŚNIE7.12.2021 18:11

Dnia 25 listopada grupy przedszkolne: MYSZKI MIKI oraz PSZCZÓŁKI  wybrały się na wycieczkę do kina HELIOS.  Dzieci miały okazję obejrzeć film pt: „Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”,  w którym Maja i Gucio wyruszyli z tajną misją, a od tego czy uda im się uratować małą księżniczkę mrówek zależały losy całej łąki.

Celem wycieczki do kina było nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale także wdrażanie do właściwych zachowań, rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

Obejrzyj galerię zdjęć 🙂

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt