WALENTYNKOWE ZABAWY PRZEDSZKOLAKÓW24.02.2021 18:46

14 lutego obchodzone jest bardzo miłe święto – WALENTYNKI. Jest to święto miłości, przyjaźni i okazywania sobie uczuć. Dzieci z naszego przedszkola także miały okazję   celebrować to święto. Na początek przypomnieliśmy sobie skąd pochodzą Walentynki i w jaki sposób obchodzone są na świecie. Następnie odbyły się zabawy integracyjne, konkursy, dzieci wykonały walentynkowe upominki dla rodziców, kolegów i koleżanek.

Dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze i był okazją do nabywania i utrwalania postawy przedszkolaka życzliwego wobec innych, potrafiącego powiedzieć i podarować drugiemu coś miłego, bo właśnie w przedszkolu nawiązują się pierwsze najbardziej przeżywane przyjaźnie i sympatie. Na pamiątkę tego szczególnego dnia wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Zapraszamy do naszej galerii.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt