OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA5.10.2020 21:48

 

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to podkreśla wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i przyczynia się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł już w harmonogramie naszego przedszkola. Z tej okazji wszystkie dzieci zostały zaproszone przez swoje Panie do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o tym, że bawiły się świetnie.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, mamy nadzieję, że  uśmiech  będzie gościł na twarzach naszych wychowanków każdego dnia, nie tylko od święta.

Obejrzyj galerię zdjęć: ŻABKI   PSZCZÓŁKI   MYSZKI MIKI   SÓWKI   MOTYLKI   SKRZATY

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt