POŻEGNANIE STARSZAKÓW30.06.2020 09:50

Za nami okres wspólnych zabaw i zajęć w naszych przedszkolnych salach, zakończony czasem trudnym, niepewnym, w którym nie mogliśmy się zobaczyć – czasem pracy zdalnej.

25 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania starszaków odchodzących do szkoły. Uroczystość inna niż dotychczas ze względu na trwającą pandemię.

Zgromadzone na placu przedszkolnym dzieci wyrecytowały nauczone przez rodziców wiersze oraz wspólnie zaśpiewały piosenkę. Nie zabrakło wzajemnych życzeń, słów wdzięczności, kwiatów oraz… łez wzruszenia – jak to zwykle przy pożegnaniach bywa. Wszystkie starszaki otrzymały pamiątkowe książeczki, dyplomy oraz upominki, za pomoc w ufundowaniu których serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy wszystkim Absolwentom wielu sukcesów na dalszym etapie edukacji.

O młodszych przedszkolakach również pamiętaliśmy. Otrzymali oni pamiątkowe dyplomiki, które rodzice mogli odebrać w przedszkolu. Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy się wspólnie spotkać.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy. 

Pragniemy podziękować całym sercem dzielnym przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku. Dziękujemy także bardzo serdecznie Rodzicom za ich wyrozumiałość, cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy w tych ostatnich trudnych dla wszystkich miesiącach.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt