NIECH ŻYJE BAL!10.01.2020 21:43

W czwartkowe popołudnie, 9 stycznia, przedszkolaki wzięły udział w Balu Karnawałowym, który odbył się na Sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Przepięknie przebrane przedszkolaki  z dumą prezentowały swoje stroje. Niezliczone księżniczki, wróżki, królewny, czarownice, motylki, kotki, biedronki, policjanci, spidermani, kowboje, piraci i marynarze, a także inne postacie z bajek i kreskówek świetnie się bawiły. Dzieci z ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach według wskazówek wodzireja  –  klauna Freda.

Dominowały oczywiście wesołe tańce oraz zabawy w rytm skocznej muzyki, a w międzyczasie na sali działy się zaskakujące, a nieraz i magiczne rzeczy  takie jak pokaz czarów czy deszcz mydlanych baniek. Dodatkową atrakcją była także możliwość skorzystania z foto – budki, która przez cały bal cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską, popcornem czy watą cukrową. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę z pozdrowieniem: do zobaczenia za rok!

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi  oraz Pracownikom GOSiR-u oraz Radzie Rodziców  za wspólne zorganizowanie balu, a panu Bogdanowi Michalcowi za poprowadzenie zabawy.

Obejrzyj galerię zdjęć 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt