WIGILIA W PRZEDSZKOLU20.12.2019 21:56

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 20 grudnia. Na początku uroczystości Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie dzieci z grupy Sówki zaprezentowały „Jasełka”. Ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały historię narodzin Jezusa.

Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.
Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie swoich dzieci do roli aktorów.

Obejrzyj galerię zdjęć 

 

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt