DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA29.09.2019 22:18

.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Również w naszym przedszkolu z okazji tego święta na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie. Wśród nich znalazły się między innymi zabawy integracyjne, z balonami, malowanie twarzy, gry i zabawy zręcznościowo – zwinnościowe takie jak tor przeszkód, bieg z jajkiem na łyżce, przeciąganie liny czy rzut do celu. Ponadto dzieci bawiły się przy muzyce z chustą animacyjną Klanza, wykonywały zadania na macie do kodowania, uczyły się śpiewać „Hymn przedszkolaka”. Atrakcją dla dzieci była FOTO-BUDKA, w której wykonywały pamiątkowe zdjęcia z różnymi gadżetami. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci „tortu”, kolorowych babeczek czy też małych prezencików. Na pamiątkę tego wyjątkowego spotkania każdy przedszkolak otrzymał medal.  Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Pamiętajmy, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” /J. Korczak/

Galeria zdjęć MOTYLKI

Galeria zdjęć PSZCZÓŁKI

Galeria zdjęć ŻABKI

Galeria zdjęć DOMISIE

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt