„CALINECZKA”10.03.2019 15:27

6 marca przedszkolaki po raz kolejny w tym roku szkolnym miały okazję obejrzeć spektakl teatru „Bazyl”, który tym razem oparty był na jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych baśni H. Ch. Andersena „Calineczka”.
Dzieci ze skupieniem i uwagą śledziły losy maleńkiej, obdarzonej wrażliwą duszą i wielkim sercem dziewczynki, która odważnie wędrując po świecie przeżywała mnóstwo przygód oraz poznawała wiele interesujących zwierzątek, które nie zawsze rozumiały jej marzenia. Ta wspaniała opowieść o dążeniu do wolności i piękna, miłości do świata przyrody, a także tęsknocie za tym co delikatne, niepowtarzalne i dalekie nauczyła nas, że jeśli udzielimy komuś pomocy, to na pewno zostanie ona odwzajemniona, gdy my będziemy tej pomocy potrzebować.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt