WYRÓŻNIENIA W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM2.03.2019 23:32

Miło nam poinformować, iż nasi wychowankowie – Zosia Mikuszewska oraz Jaś Łopatkiewicz z grupy ŻABKI zdobyli wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Bajkowe Podróże Koziołka Matołka” organizowanym przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Konkurs został zorganizowany w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, a istotnym elementem działań konkursowych było głośne czytanie dzieciom przygód Koziołka, które były inspiracją do wykonania przez najmłodszych prac plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, łącznie wpłynęło blisko 300 prac ze 160 placówek z Polski i spoza jej granic.

Zwycięzcy zostali zaproszeni do jasielskiego Domu Kultury na wspólne świętowanie urodzin Koziołka  oraz uroczyste rozdanie nagród. Zabawa była wspaniała!

Zosi i Jasiowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt