A W KARNAWALE – BAL BYŁ NAD BALE!13.02.2019 18:14

pobrane

W piątek, 8 lutego odbył się wyczekiwany  przez dzieci od wielu tygodni bal karnawałowy. Imprezę prowadził niezastąpiony wodzirej „Bazyl  Art”, który  zachęcał do zabawy i tańca w rytm skocznej i radosnej  muzyki.  Podczas pląsów na sali robiło się kolorowo, a to za sprawą barwnych i pomysłowych  strojów naszych przedszkolaków. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu.  Kiedy jej czas  dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku za udostępnienie sali oraz Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu balu, udekorowaniu sali oraz zorganizowaniu poczęstunku.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za przygotowanie pomysłowych strojów dla swoich pociech.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt