BABCI I DZIADKA – PRZYZNAĆ TO TRZEBA, KAŻDEMU DZIECKU W ŻYCIU POTRZEBA!25.01.2019 21:11

serce

„Kocha Babcię i Dziadziusia –   każdy wnuczek, każda wnusia …” te oraz inne słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadzia, które odbywały się w naszym przedszkolu w dniach od 18 do 25 stycznia.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przyjęcie zaproszenia i zaszczycenie nas swoją, tak liczną obecnością w tych dniach.

Spotkania w poszczególnych grupach przebiegały w miłej i radosnej atmosferze.W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyrażały swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.Na zakończenie  przedszkolaki odśpiewały dla swoich Babć i Dziadków tradycyjne „sto lat” oraz wręczały małe prezenciki w postaci serduszka. Dalszą część uroczystości Seniorzy wspólnie z wnukami świętowali przy stole podczas słodkiego poczęstunku.

Były to dni niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dni pełne wzruszeń, uśmiechów, radości.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców za zorganizowanie poczęstunku dla gości oraz pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci.

PSZCZÓŁKI    Obejrzyj galerię zdjęć

MISIE    Obejrzyj galerię zdjęć

ŻABKI    Obejrzyj galerię zdjęć

SÓWKI    Obejrzyj galerię zdjęć

ZUCHY    Obejrzyj galerię zdjęć

SMERFY    Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt