„PRZYGODY WILKA I ZAJĄCA”13.01.2019 21:37

Dnia 9.01.2019 najstarsze przedszkolaki z grup SMERFY, MISIE i ZUCHY wybrały się do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie na spektakl teatralny pt. „Przygody Wilka i Zająca”. Spektakl miał formę musicalu, zrealizowanego z dużym rozmachem oraz licznymi efektami świetlnymi i muzycznymi, które wzbudziły niezwykłe emocje wśród młodej widowni. Przesłaniem musicalu było dbanie o czystość naszej planety i nie zaśmiecanie lasów. Po zakończeniu spektaklu zostały wylosowane dzieci, które otrzymały prezenty, np.: plecak, maskotki, lalki, piłki, lornetkę. Wśród szczęśliwców znaleźli się też nasi wychowankowie, Mikołaj i Natalia, którym serdecznie gratulujemy.

Koszty wyjazdu (bilet wstępu i przejazd autokarami) zostały pokryte ze środków finansowych pozyskanych z Programu Antynikotynowego w ramach realizacji programu „Czyste Powietrze Wokół Nas”.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt