„HEJ KOLĘDA, KOLĘDA”22.12.2018 22:43

„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają,
z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla Was mają”

.

48428650_594254197694699_955424236728483840_n

.

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. W dniu 21 grudnia przedszkolaki z najmłodszych grup wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia poprzez wystawienie uroczystych Jasełek. Piękna sceneria, stroje dzieci, dźwięki rozbrzmiewających kolęd i pastorałek pozwoliły odczuć „magię” zbliżających się świąt. Nie zabrakło również życzeń świątecznych  złożonych przez Panią Dyrektor w kierunku wszystkich obecnych osób. Następnie dzieci przeszły do swoich sal gdzie dzieliły się opłatkiem, składały sobie nawzajem życzenia. Spotkanie zakończyło się wigilijnym obiadem. Na świątecznym stole gościł barszczyk z grzybami, ziemniaki, kapusta, rybka oraz tradycyjny kompocik z „suszu”.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt