PODSUMOWANIE KONKURSU „MOJA MAŁA OJCZYZNA”20.12.2018 22:35

We wtorek 18 grudnia odbyło się podsumowanie zorganizowanego w naszej placówce konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców pod hasłem „MOJA MAŁA OJCZYZNA” . Do konkursu zgłoszono 51 prac, które oceniane były w dwóch kategoriach: 3-4 – latki i 5-6 – latki. Komisja Konkursowa w składzie Pan Paweł Armata – przewodniczący, Pani Dorota Wojtanowska oraz Pani Dyrektor Małgorzata Sokołowska biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem, kreatywność  i estetykę nagrodziła następujące prace:

KATEGORIA 3-4 LATKI

I MIEJCE: Miłosz Sitnik

II MIEJSCE: Jakub Kuternoga

III MIEJSCE: Karolina Kubiak

WYRÓŻNIENIA:

Wiktoria Matłosz

Milena Głąbowicz

Leon Jaracz

KATEGORIA 5-6 LATKI

I MIEJCE: Oliwia Góra

II MIEJSCE: Oliwier Matłosz

III MIEJSCE: Dominik Ziobrowski

WYRÓŻNIENIA:

Beata Dziok

Aleksandra Rzeźnikiewicz

Natalia Giera

Ponadto komisja konkursowa przyznała nagrodę GRAND PRIX dla Juliana Kalisza za wyjątkowe ujęcie tematu, za pokazanie w pełni idei małej Ojczyzny. Praca zachwyciła jury swoją prostą formą, symboliką i została podsumowana jako „kwintesencja dziecięcej wyobraźni”.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe upominki.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe przy zakupie nagród.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt