ODWIEDZINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA6.12.2018 22:16

mikolaj

.6 grudnia – jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

.

6 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość – ,,prawdziwy” Święty Mikołaj. Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały zbliżających się dźwięków „dzwoneczka” Świętego oraz spoglądały przez okna sal przedszkolnych. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia dzieci były odświętnie ubrane w czerwone stroje, mikołajowe czapeczki, opaski reniferów i bałwanków. Mikołaj swoje przybycie obwieścił głośnym dźwiękiem dzwoneczka i dotarł do nas w tym roku nietypowym pojazdem –  quadem, ponieważ grudniowa pogoda ponownie zrobiła nam psikusa i niestety zabrakło tego dnia śniegu. Wszystkie dzieci powitały gościa głośnymi oklaskami i okrzykami. Nie zabrakło również powitalnych wierszy, radosnych piosenek, spontanicznych rozmów   z Mikołajem. Jednak najbardziej wyczekiwaną chwilą przez dzieci było obdarowywanie wspaniałymi „mikołajkowymi” prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.

Świętemu Mikołajowi – serdecznie dziękujemy! I zapraszamy do nas za rok!

Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę  pomocników – „elfów” Świętego Mikołaja.

Obejrzyj galerię zdjęć Powitanie Mikołaja

Obejrzyj galerię zdjęć Pszczółki, Sówki, Żabki

Obejrzyj galerię zdjęć Misie, Smerfy, Zuchy

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt