ROZPOCZĘCIE AKCJI „GÓRA GROSZA”24.11.2018 22:32

pobrane (1)

W tym roku szkolnym po raz kolejny nasze przedszkole przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”, której głównym celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Zbiórkę groszówek prowadzić będziemy w dniach od 26 listopada do 2 stycznia.

Serdeczne zapraszamy do aktywnego włączenia się w do akcji – pamiętajmy, że liczy się każdy grosz. Działając razem, nie w pojedynkę, możemy naprawdę wiele zdziałać –  uczmy tego nasze dzieci już od najmłodszych lat.

W każdej grupie przedszkolnej znajduje się specjalnie oznakowana skarbonka, w której gromadzić będziemy grosiki. Zebrane monety po zakończeniu akcji zostaną posegregowane, przeliczone i w całości przekazane Towarzystwu „Nasz Dom”.

gg2018-plakat-druk-1

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt