Z KICIĄ KOCIĄ W BIBLIOTECE28.06.2018 13:34

Dnia  19 czerwca dzieci z grup Sówki i Misie uczestniczyły w kolejnym, a zarazem ostatnim w tym semestrze spotkaniu zorganizowanym w ramach programu własnego „Z Kicią Kocią odkrywamy świat”.

Tym razem, wspólnie z sympatyczną bohaterką serii książek Anity Głowińskiej, udały się do Biblioteki Publicznej we Frysztaku. A tam… już od progu wiadomo było, kto przewodzi naszemu spotkaniu – piękne ilustracje, wystawka książek – a wszystko to poświęcone Kici Koci.

Dzieci  miały okazję wysłuchać czytanej przez panią bibliotekarkę książki „Kicia Kocia w bibliotece” zaprezentowanej w formie teatrzyku, co dodatkowo uatrakcyjniło przekaz.  Przedszkolaki zapoznały się z zasadami korzystania z biblioteki, dowiedziały się  jak wypożyczać książki, a także miały okazję samodzielnie wyszukać interesujące je pozycje książkowe. Na zakończenie zgodnie stwierdziły, że powrócą tu z rodzicami.

Podsumowując program, można śmiało stwierdzić, że wśród dzieci wzrosło zainteresowanie książką (w tym serią z Kicią Kocią), dzieci chętnie uczestniczyły w spotkaniach, których inspiracją były przygody Kici Koci oraz odwiedzały nowe miejsca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji programu i wykazali się otwartością i życzliwością. Dziękujemy również Paniom Bibiotekarkom , na czele z Panią Dyrektor za ostatnie spotkanie i realizowane zajęcia.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt