SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM19.06.2018 12:53

W piątek 15 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy pana Marcina, właściciela pasieki „Puchatek”. Zaproszony gość przybył do nas w towarzystwie swoich przyjaciół – pszczół, które przywiózł w specjalnym ulu. Dzieci zdobyły wiele cennych informacji i ciekawostek z życia pszczół, dowiedziały się czym się żywią, jak spędzają zimę i jak powstaje miód. Obserwowały z bliska rój pszczół i odszukiwały królową. Miały przyjemność przymierzyć strój pszczelarza oraz obejrzeć przybory, których używa w swojej codziennej pracy. Spotkanie zakończyło się degustacją miodów, które dzieci z wielką przyjemnością smakowały.

Serdecznie dziękujemy panu Marcinowi za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.


Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt