SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI17.05.2018 22:38

W piątek 11 maja z wielką radością powitaliśmy w przedszkolu  wyjątkowych gości, strażaków z pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca w tym zawodzie i dlaczego jest taka niebezpieczna. Dzieci miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują  strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Z dużym zainteresowaniem oglądały i przymierzały strój strażacki używany podczas pożaru. Wiele entuzjazmu wzbudził także wóz strażacki,  szczególnie dźwięk syreny. Na koniec odbył się pokaz działania węża strażackiego, wskutek którego mogliśmy zobaczyć  piękną, kolorową tęczę.

Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP Frysztak za czas poświęcony naszym przedszkolakom.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt