SUKCES PLASTYCZNY LENKI17.04.2018 22:40

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Lenka Jabłecka z grupy „Promyczki” zdobyła III MIEJSCE w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Zwiastuny wiosny” zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łukowie Przedszkole Miejskie Nr 6. Na konkurs wpłynęło 91 prac z 61 przedszkoli z całej Polski. Jury oceniło prace pod względem estetyki, zgodności z tematyką,  samodzielności, oryginalności i  pomysłowości. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 5 kwietnia w w/w przedszkolu.

Nagroda została dostarczona pocztą i wręczona uroczyście laureatce. Oficjalne wyniki można obejrzeć na stronie Bliżej Przedszkola, we współpracy którego konkurs był organizowany: https://blizejprzedszkola.pl/konkurs-5040,wyniki-ogolnopolskiego-konkursu-plastycznego-quotzwiastuny-wiosnyquot.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszej wychowanki i składamy serdeczne gratulacje!

Bez tytułu

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt