WYNIKI REKRUTACJI6.04.2018 08:26

Informujemy, iż w dniu 6 kwietnia 2018r. opublikowana została lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 (na dolnym korytarzu przedszkola).  W związku z powyższym rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia muszą obowiązkowo w dniach 09-12 kwietnia złożyć dokument „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” – do pobrania w placówce przedszkolnej lub bezpośrednio ze strony internetowej.

.

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 1 WE FRYSZTAKU

.

Brak pisemnego potwierdzenia w terminie do 12 kwietnia jest równoznaczny z rezygnacją z dalszego postępowania rekrutacyjnego, w związku z czym dziecko zostanie wykreślone z listy zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola.

Ostateczne listy dzieci przyjętych do przedszkola ogłoszone zostaną 13 kwietnia. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się 21 maja.

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt