KOCHA BABCIĘ I DZIADZIUSIA KAŻDY WNUCZEK, KAŻDA WNUSIA!!!28.01.2018 12:38

W ostatnich tygodniach obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji każda grupa przedszkolna przedstawiła przygotowany specjalnie na tę uroczystość program artystyczny, w ten sposób dziękując najukochańszym Dziadkom za okazywaną troskę, dobroć i miłość. Dumni Seniorzy ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków. Na koniec każdego spotkania przedszkolaki złożyły Babciom i Dziadkom gorące życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, podczas którego wnukowie mogli posiedzieć na kolanach swojego Dziadka lub Babci.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przyjęcie zaproszenia i zaszczycenie nas swoją obecnością w tych dniach!

Podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców za zorganizowanie poczęstunku dla Babć i Dziadków.

Obejrzyj galerię zdjęć SÓWKI

Obejrzyj galerię zdjęć PROMYCZKI

Obejrzyj galerię zdjęć MISIE

Obejrzyj galerię zdjęć SŁONECZKA

Obejrzyj galerię zdjęć PSZCZÓŁKI

Obejrzyj galerię zdjęć SMERFY

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt