SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM29.11.2017 23:07

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. Tradycyjnie przed Barbórką gościliśmy przedstawiciela jednego z najstarszych i najtrudniejszych zawodów – pana Leszka Kmiecika, który 25 lat przepracował w kopalni węgla kamiennego KWK „Polska” w Chorzowie.

Przedszkolaki chętnie oglądały górniczy mundur, z zaciekawieniem wysłuchały opowieści naszego gościa, obejrzały prezentację multimedialną oraz bajkę „Bolek i Lolek w kopalni”. Z okazji górniczego święta dzieci zaśpiewały naszemu gościowi piosenkę o Barbórce, wyrecytowały wiersze i wręczyły laurkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy panu Leszkowi  za poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów będziemy mogli wspólnie się spotkać i na tę wizytę już teraz serdecznie zapraszamy!

Obejrzyj galerię zdjęć Górnik

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt