MISIE RATOWNISIE27.11.2017 22:54

Informujemy, iż nasze przedszkole włączyło się w akcję “Misie Ratownisie”, która ma na celu zbiórkę pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach i pożarach. Misie będą wręczane dzieciom przez służby ratunkowe i policjantów na miejscach zdarzeń. Zbiórka misiów w naszej placówce odbędzie się w dniach od 28 listopada do 5 grudnia.

“Miś Ratowniś” w świadomości dziecka uosabia domowe ciepło, bezpieczeństwo, czułą i serdeczną bliskość rodziców, czyli wszystko to, co traci ono w wyniku np. nieszczęśliwego wypadku. Dlatego w sytuacjach, kiedy potrzebne jest znalezienie zastępczego źródła oparcia, skupienie czy odwrócenie uwagi pluszak może okazać się bardzo użyteczny!

Wszystkich, którzy chcą podarować misie na ten szczytny cel, mogą to zrobić przynosząc je do naszego przedszkola. Misie mogą być nowe oraz używane (w dobrym stanie), w różnych rozmiarach (te większe zostaną przekazane do hospicjum dla dzieci w Rzeszowie).

Plakat Misie 2017

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt