ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA27.11.2017 22:31

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W naszym przedszkolu również celebrowaliśmy ten wyjątkowy dzień. Smerfy, Promyczki i Słoneczka wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej, Pszczółki skorzystały z zaproszenia do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, natomiast Misie i Sówki obchodziły to święto w swoich salach przedszkolnych.

Wszystkie dzieci przyniosły z domów swojego ulubionego pluszaka, który towarzyszył im w zorganizowanych z tej okazji zajęciach. Dzieci między innymi śpiewały, tańczyły, rozwiązywały zagadki, słuchały wierszy i bajek, układały puzzle i pokonywały tor przeszkód. Wszystkie bawiły się doskonale, co utwierdza nas w przekonaniu, iż mimo coraz bardziej nowoczesnych i atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Obejrzyj galerię zdjęć Pszczółki

Obejrzyj galerię zdjęć Misie

Obejrzyj galerię zdjęć Słoneczka

Obejrzyj galerię zdjęć Smerfy

Obejrzyj galerię zdjęć Promyczki

Obejrzyj galerię zdjęć Sówki

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt