PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI23.11.2017 22:53

W czwartkowy poranek, 23listopada, zorganizowany został konkurs recytatorski pod hasłem “Zwierzęta w poezji dziecięcej“, do którego przystąpiło szesnaścioro przedszkolaków w dwóch kategoriach wiekowych. Celem spotkania było przede wszystkim popularyzowanie twórczości literackiej polskich poetów, rozwijanie zainteresowań poezją dziecięcą oraz odkrywanie i rozwijanie talentów recytatorskich.

Konkurs przebiegał w serdecznej i miłęj atmosferze, a występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje i ogromne podekscytowanie. Biorąc pod uwagę interpretację tekstu i jego pamięciowe opanowanie, intonację, tempo oraz ogólny wyraz artystyczny komisja konkursowa wyłoniła dziewięcioro laureatów. Wszyscy uczestnicy za piękną recytację otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wszystkim przedszkolakom dalszych sukcesów oraz motywacji do brania udziału w konkursach.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt