PRZEDSZKOLNE MINI – KINO9.10.2017 14:57

Początkiem października odbył się premierowy seans w naszym „Przedszkolnym  MINI – KINIE”. Celem tych comiesięcznych spotkań jest integracja grup oraz uwrażliwienie ich na dobro płynące z wartościowych bajek.  Zgodnie z rocznym planem pracy naszego przedszkola wyświetlane bajki będą dotykać także problematyki otaczającego nas środowiska. Na każdy miesiąc zaplanowano sens jednego lub dwóch odcinków filmu edukacyjnego z serii „Niebieski smok”, który w zabawny i pouczający sposób opowiada o grupie przyjaciół, która zaopiekowała się małym niebieskim smokiem i pomaga mu odnaleźć mamę. W poszczególnych miesiącach planujemy emisję następujących odcinków:

PAŹDZIERNIK: „Jeść i pić, żeby żyć”, „Kto jest taki jak ja?”

LISTOPAD: „Nabieramy krzepy”,  „Tajemnice roślin”

GRUDZIEŃ: „Maluchy rosną”, „Co nam się przyda”

STYCZEŃ: „Wszystko się zmienia”, „Zabawy na śniegu”

LUTY: „Magiczny metal”

MARZEC: „Uwaga, prąd!”

KWIECIEŃ: „Posprzątajmy świat!”

MAJ: „Światło i cień”

CZERWIEC:  „Tajemnicze dźwięki”

IMG_1760

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt