Starszaki z wizytą w szkole18.06.2017 15:38

Dla sporej części naszych przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość, końcem maja i początkiem czerwca SMERFY, TYGRYSKI i MUCHOMORKI odwiedziły kolegów i koleżanki z sąsiadującej z budynkiem przedszkola Szkoły Podstawowej. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne, korytarze i szatnie. Poznały starszych kolegów i panie, z którymi na pewno zetkną się we wrześniu. Mogły pytać i uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące je pytania. Spacer po szkole był dla niektórych wielkim przeżyciem. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i niezwykle ciekawie, że bez trwogi i lęku przekroczą szkolne mury i pozyskają w niej nowych, wspaniałych kolegów.

Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie przez uczniów i wychowawczynie klas młodszych.

Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt