Wizyta u dentysty15.06.2017 13:58

„Żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć!”

Nasze przedszkolaki doskonale o tym wiedzą. Wiedzą także, jak ważne są wizyty u stomatologa. Dlatego też w maju i czerwcu starszaki i średniaki wybrały się z wizytą do gabinetu stomatologicznego, który mieści się w budynku Szkoły Podstawowej we Frysztaku. Dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy dentysty oraz obejrzeć wygląd i wyposażenie gabinetu stomatologicznego. Dowiedziały się również jak dbać o ząbki, by były zawsze piękne i zdrowe. Na koniec prawie każdy przedszkolak (za zgodą rodziców) osobiście przekonał się, na czym polega praca stomatologa – przechodząc kontrolę stanu zdrowia zębów. Dzielne i te mniej dzielne przedszkolaki otrzymały baloniki. Wierzymy, że odtąd już nikt nie będzie obawiać się wizyty u dentysty, gdyż kojarzy się nam z miłymi przeżyciami i wesołą atmosferą. Bo i czegóż można się bać w tak miłym miejscu 🙂

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt