PRZEDSZKOLNE ŚWIĘTO RODZINY11.06.2017 13:40

8 czerwca, w słoneczne czwartkowe popołudnie, bawiliśmy się na pikniku zorganizowanym z okazji Święta Rodziny. Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku pojawiły się więc całe rodziny: mamusie, tatusiowie oraz dzieci. Przedszkolaki zaprezentowały dla swoich rodziców program artystyczny w postaci przepełnionych miłością i wdzięcznością wierszy, piosenek i tańców. Do wesołej zabawy zaprosił wszystkich Bazyl Art. Wśród licznych atrakcji każdy znalazł coś dla siebie. Można było przekąsić piknikowe kiełbaski z bułką, zjeść watę cukrową lub popcorn i zaspokoić pragnienie wodą, herbatą lub kawą. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała rodzinnemu relaksowi na świeżym powietrzu. Czas wspólnej zabawy szybko upłynął, pozostały tylko wspomnienia – mamy nadzieję, że bardzo miłe.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz pozostałym rodzicom zaangażowanym w przygotowanie pikniku – za olbrzymią pomoc w organizacji oraz zapewnienie poczęstunku.

Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę Pana Marka Armaty – Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji za udostępnienie obiektu, pomoc i otwartą postawę.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację oraz przebieg imprezy, osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do przygotowania oraz przeprowadzenia pikniku.

DZIĘKUJEMY!

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt