Wyróżnienia w konkursie plastycznym dla naszych przedszkolaków2.06.2017 18:08

W Gminnym Konkursie Plastycznym „Trzeba być dobrym jak chleb”, organizowanym przez Parafię pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny we Frysztaku, Szkołę Podstawową nr 1 we Frysztaku i Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku, wyróżnienia zdobyło troje naszych wychowanków: Oliwia Pis z grupy MUCHOMORKI, Melania Wojciechowska z grupy SMERFY i Dorota Steczkowska z grupy TYGRYSKI. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W dniu 31 maja 2017 roku w galerii „Na balkonie” w GOK Frysztak odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, rozdanie nagród i dyplomów laureatom.

Wystawa „Trzeba być dobrym jak chleb” czynna do 23 czerwca 2017 roku w GOK Frysztak – zapraszamy!

Więcej o konkursie na stronie https://www.facebook.com/gokfrysztak/?fref=ts

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt