Kolejne warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej dla przedszkolaków17.03.2017 16:36

15 marca ponownie gościliśmy ratowników medycznych z Firmy Szkoleniowo Edukacyjnej PASSIO z Rzeszowa, którzy przeprowadzili drugą część warsztatów dla przedszkolaków z zakresu pierwszej pomocy. Tym razem były to zajęcia przypominające i utrwalające zdobyte przez dzieci podstawowe umiejętności dotyczące ratowania osoby poszkodowanej, u której wystąpiło podejrzenie nagłego zatrzymania krążenia. Jednak najwięcej emocji wśród dzieci wzbudziło „zwiedzanie” karetki pogotowia. Sposób przekazania dzieciom tego, co najistotniejsze był niezwykle atrakcyjny. Uśmiechnięci i z poczuciem humoru ratownicy, szybko zdobyli sympatię przedszkolaków. Potwierdzeniem tych słów są zdjęcia, do obejrzenia których zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

Dziękujemy Firmie PASSIO za niezwykłe szkolenie – szkolenie z sercem i pasją.

Grupy młodsze Obejrzyj galerię zdjęć

Grupy starsze   Obejrzyj galerię zdjęć

Więcej o projekcie „Edukacja pierwszej pomocy dla rodzin – od najmłodszych do najstarszych!” – kliknij poniżej.

17357395_573911866149663_1161854378_o

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt