Z wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym16.03.2017 21:56

W czwartek, 9 marca, dzięki zaproszeniu do Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego, dzieci z wszystkich grup naszego przedszkola mogły obejrzeć inscenizację jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena „Calineczka”. Dzięki aktorom, którymi byli wychowankowie tamtejszej placówki, przedszkolaki obejrzały wspaniałą podróż i zapierające dech w piersiach przygody maleńkiej dziewczynki i jej przyjaciół w magicznym świecie przyrody. Ta przepełniona muzyką i śpiewem opowieść, zapewniła najmłodszym doskonałą zabawę i udowodniła, że nie trzeba być dużym, by dokonać wielkich czynów i stać się kimś wyjątkowym.

Po skończonym spektaklu zaprezentowano pełen radości i pozytywnej energii taniec rodem z Bollywood, który urzekł nas swoją dynamiką i niezwykłością, a jego rytmiczna muzyka i dynamiczne ruchy sprawiły, iż niejeden z naszych wychowanków został „porwany” do tańca.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt