Niecodzienny poranek z „Jasiem i Małgosią”14.06.2016 22:00

We wtorkowe przedpołudnie 7 czerwca, w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku, nasi wychowankowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Rzeszowa. Ten niecodzienny seans zorganizowany został z okazji Dnia Dziecka. Całkowity koszt spektaklu został zasponsorowany ze środków pozyskanych z realizacji programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”.

Mali widzowie obejrzeli opowieść o niezwykłych przygodach Jasia i Małgosi, która z pewnością rozbudziła ich wyobraźnię, bowiem akcja rozgrywała się w cukierni, gdzie akcesoria kuchenne to znakomite składniki do wyczarowania opowieści.

Obejrzyj galerię zdjęć

Strona główna O nas Grupy Galeria Kącik dla rodziców Kontakt